В УПЦ МП прокоментували інформацію про свою причетність до агітації за Вілкула

19 Жовтня 2015, 20:22

Священнослужителі Української православної церкви відхрестилися від причетності до агітації за кандидата в мери Дніпропетровська від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула. Про це йдеться у відкритому зверненні прес-служба Дніпропетровської єпархії.

Повідомляється, що запрошуючи дніпропетровців на спільні з єпархією заходи, місцевий осередок «Опозиційного блоку» ввів в оману громадян.

В УПЦ МП засудили подібні дії політиків.

"Неприпустимо використовувати церкву на підтримку будь-якої конкретної політичної сили", – йдеться у зверненні.

Церква висловила жаль у зв'язку з тим, що релігійний фактор укотре намагаються використовувати в політичному аспекті, «оскільки церква є силою, яка об'єднує людей, що особливо важливо сьогодні, коли в суспільстві існують різні політичні напрямки. Всі громадяни України однаково цінні для церкви, і вона молиться за кожного з них», – підкреслили в зверненні Дніпропетровської Єпархії.

Нагадаємо, 18 жовтня у Києві біля стін Києво-Печерської лаври віряни протестували проти участі церковних сановників у політичній агітації. Небайдужих громадян образила новина нібито про намір предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія відвідати Дніпропетровськ, щоб агітувати там за Олександра Вілкула, який балотується на пост мера міста.