В Ульяновську розблокували сайти «Газета.Ru» і «КП»

Акценти
28 Червня 2013, 15:05

«За нашими даними, редакція «Комсомольской правды» як одного із заблокованих сайтів подала апеляційну скаргу на рішення суду. Зі свого боку, «Ростелеком» звернувся до Ленінського районного суду Ульянівська із клопотанням про пояснення рішення суду, оскільки компанія не має технічної можливості закриття окремих сторінок сайтів, без обмеження доступу до інформації, не визнаної забороненою», – пояснила виданню директор департаменту зовнішніх зв’язків макрорегіонального філіалу «Ростелеком-Волга» Юлія Абишева.

Разом з тим прокуратура міста Дзержинськ Нижегородської області звернулася до суду, вимагаючи від провайдера «Информсвязьстрой» закрити доступ до сторінок «Газеты.Ru» і порталу «Мафия». Відомство вважає, що стаття «Могу вас научить, как надо давать взятки», опублікована на сайті видання у 2009 році, є загрозою для «безпеки держави» і культивує корупційні ідеї.

Як повідомлялось, в Ульяновську заблокували сайти кількох центральних газет РФ "за підрив авторитету державної влади". 

Згодом прокуратура Ульянівської області заявила, що провайдер «Ростелеком» вийшов за рамки судового рішення, повністю заблокувавши доступ до сайтів «Газеты.Ru» і «Комсомольской правды».

89