В Укрзалізниці розповіли про доходи від VIP-вагонів та хто їх орендує

19 Серпня 2015, 16:01

Укрзалізниця отримала 992 тис. грн доходу від оренди вагонів-салонів протягом семи місяців 2015 року. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Водночас на утримання складу цих вагонів за відповідний період витратили 232 тис. грн.

«Користуються вагонами-салонами представники шоу-бізнесу, політики та просто заможні люди, які згодні доволі дорого заплатити за свій комфорт під час подорожі. Також ці вагони часто орендують компанії для проведення корпоративних заходів», – йдеться у тексті.

В Укрзалізниці зазначили, що склад VIP-вагонів доволі застарілий: «наймолодшому» вагону не менше 24 років, а всього в Україні 15 таких вагонів.

«Зовні цей вагон виглядає так само, як і тисячі інших, які курсують залізницею по всій Україні. Він схожий дім на колесах, оскільки до послуг клієнтів дві спальні, кабінет зі спальним місцем, ванна кімната та великий конференц-зал, у якому можна провести переговори, послухати музику чи подивитися кіно. За великим столом тут накриють смачний обід. У вагоні облаштована кухня, і персонал уміло приготує страви навіть для найвибагливіших клієнтів», – наголосили у прес-службі Укрзалізниці.

Подорожувати таким вагоном можна у будь-якому напрямку по Україні та за кордон.

Як повідомлялося, у попередні роки Укрзалізниця відмовлялася розповідати про доходи від VIP-вагонів і видатки на їхній ремонт.