В Укроборонпромі зробили заяву щодо торгівлі з Росією

20 Лютого 2017, 19:51

Підприємства, які входять до складу ДК «Укроборонпром», не продають свою продукцію Росії. Про це заявили в прес-службі концерну.

«Ми не ведемо торгівлю з країною-агресором, як це передбачено розпорядженням Кабміну від 2014 року. Концерн контролює, щоб жодна гайка не потрапила до ворога. Не виключено, що інші оборонні заводи, які не входять до складу “Укроборонпрому”, продовжують співпрацювати з Росією в обхід законодавства України. Однак наші підприємства суворо дотримуються нормативних актів держави», – наголосили в концерні.

Як додали в «Укроборонпромі», з середини 2014 року концерн не тільки зупинив будь-яку торгівлю з країною-агресором, а й активно запустив програму заміщення російських комплектуючих.

«Наш вектор чіткий і зрозумілий: відмова від російських деталей та їх заміщення вітчизняними. Кооперація з підприємствами майже в кожній області допомагає впоратися з цією задачею. А оцінку тим заводам, які поступаються інтересами держави і продовжують співпрацювати з ворогом, дадуть спецслужби», – сказали в «Укроборонпромі».

Нагадаємо, раніше ЗМІ поширили результати дослідження, яке щорічно проводить Стокгольмський інститут дослідження проблем миру (SIPRI). Згідно з даними SIPRI, у 2016 році Росія стала найбільшим покупцем української продукції військового призначення.

Як повідомлялося, Укроборонпром поліпшив позиції у рейтингу світових виробників озброєнь.