В Укроборонпромі розповіли про успіхи на виставці в Індії

31 Березня 2016, 14:59

Українська делегація виробників озброєння підписала 15 меморандумів про співпрацю під час найбільшої у Південно-східній Азії виставки зброї DefExpо-2016, яка відбулася у Гоа в Індії.

Зокрема, спільно з компанією Reliance Defence Limited підписано меморандум щодо спільної розробки багатоцільового військово-транспортного літака для потреб індійських військово-повітряних сил та для цивільних потреб. З тією ж компанією фіналізовано домовленості щодо довгострокової співпраці з постачання газотурбінних установок виробництва «Зоря-Машпроект», яке входить до складу Укроборонпрому, для їхньої подальшої установки на техніку Індійських військово-морських сил.

«Всього українська делегація провела вісім результативних переговорів з міністром оборони Індії та вищим командуванням Збройних сил Індії та більш ніж 30 із провідними індійськими компаніями-виробниками продукції військового та спеціального призначення. Серед них: Reliance Defence Limited, Tata Power Company Limited, Punj Lloyd, Larsen Turbo», – йдеться у тексті.

У концерні Укроборонпром назвали цьогорічну участь у виставці «найуспішнішою для України» та заявили про «новий виток співпраці» з Індією.

«Індія є одним із найбільших у світі імпортерів військової продукції і наразі зацікавлена у розвитку своєї програми «Make in India». Участь України у даній програмі дозволяє створювати спільні виробничі потужності з індійськими компаніями на території обох країн», – йдеться у повідомленні Укроборонпрому.

Як повідомлялося, на виставці Україна представила майже 40 видів продукції, розробленої та виробленої українськими підприємствами. Зокрема Київським, Житомирським та Львівським бронетанковими заводами, КБ «Луч», ДП «Антонов», Акціонерною холдинговою компанією «Артем», Заводом Артилерійського озброєння, «Зоря-Машпроект» та іншими.

Нагадаємо, наразі Укроборонпром бере участь у військовій виставці у Катарі.