В Укроборонпромі розповіли, коли Україна завершить поставку танків “Оплот” в Таїланд

12 Січня 2018, 15:52

Україна до кінця першого кварталу 2018 року завершить постачання танків "Оплот" в Таїланд. Про це повідомила прес-служба "Укроборонпрому".

 

Зазначається, що в кінці грудня 2017 року забезпечила поставку в Таїланд нової партії основних бойових танків "Оплот-Т".  Відповідна поставка відбулась у рамках укладеного у 2011 році контракту обсягом понад 240 млн доларів. 

 

 

"Остання в 2017 році партія бойових машин пройшла стаціонарні і польові випробування, вся продукція була перевірена замовником, отримала відповідні сертифікати і 27 грудня відправлена. За контрактом з Таїландом заводу Малишева залишилося здати замовнику всього кілька бойових машин. На підприємстві планують завершити виконання домовленостей в I кварталі 2018 року ", – заявив концерн.

 

Всього Україна повинна була поставити 49 бойових машин. До кінця листопада 2017 року, за даними РНБО, Україна поставила 36 танків. 10 грудня ще п'ять танків були доставлені в Таїланд.

 

Створений ХКБМ ім Морозова на замовлення Міноборони України танк БМ "Оплот" прийнято на озброєння ЗСУ в травні 2009 року, Міністерство оборони України в тому ж році замовило 10 танків "Оплот-М", проте в війська були поставлені два танка, а контракт був зірваний через відсутність фінансування в наступні роки.

 

Як повідомлялось, у січні минулого року в Харкові на заводі імені Малишева розпочалась передача нової партії танків Оплот-М у рамках контракту із королівством Таїланд.