В Укроборонпромі повідомили, що передали ЗСУ 50 літаків та вертольотів за 2018 рік

2 Січня 2019, 11:59

Державний концерн "Укроборонпром" передав Збройним силам України близько 50 модернізованих та відремонтованих літаків і вертольотів за 2018 рік. Про це в середу, 2 січня, повідомляє прес-служба держконцерну.

 

 

"Підприємства кластера авіабудування ДК "Укроборонпром" за 2018 рік передали близько 50 літаків та вертольотів до Збройних Сил України, оновивши авіаційний парк та посиливши його модернізованими літальними апаратами", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, на авіабудівних підприємствах також проводилися роботи з розробки глибоких модернізацій літаків, що стоять на озброєнні українського війська, а також створення нових зразків авіаційної техніки.

 

 

"За цей рік українські льотчики отримали винищувачі Су-27 та МіГ-29, штурмовики Су-25, бомбардувальники та розвідники Су-24, транспортні літаки Ан-26 та Іл-76, навчально-тренувальні літаки L-39, вертольоти Мі-24, Мі-14 та Мі-8", – наголошується в повідомленні.

 

 Крім того, у держконцерні підкреслили, що за 2018 рік підприємства кластера авіабудування повністю виконали поставлені завдання.

 

 

"Таким чином, підприємства кластера авіабудування ДК "Укроборонпром" за 2018 рік повністю виконали поставлені перед ними завдання, посиливши українське військо та продовжили роботи з модернізації та розробки нових літальних апаратів на потребу Збройних Сил України", – зазначається в повідомленні.

 

 

 

Нагадаємо, 26 грудня підприємства Укроборонпрому упродовж 2018 року передали українським силовим структурам понад 2500 одиниць високоточного озброєння, що стало можливим завдяки новітнім виробничим лініям з високоточними станками.