В Укроборонпромі показали БТР, корпус якого виготовили зі сталі НАТО

16 Листопада 2018, 09:49

Державне підприємство "Київський бронетанковий завод" виготовило експериментальний корпус БТР-3ДА з броньованої сталі виробництва однієї з країн НАТО. Про це повідомляє прес-служба Держконцерну "Укроборонпром".

 

 

"Експериментальний корпус, для виготовлення якого було необхідно зварити понад 1800 окремих деталей, з яких майже 1000 – броньованих, найближчим часом буде направлений на полігон для проведення випробувань під контролем Міністерства оборони України. Для цього корпус буде обстріляний з мінімальних дистанцій з різного озброєння, зокрема, великокаліберного кулемета". – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, роботи зі зварювання корпусу на підприємстві були проведені у рамках виконання завдання з розширення виробництва української бронетехніки.

 

"Використання сталі країн-членів НАТО дозволяє значно диверсифікувати постачальників броні та не залежати від одного постачальника", – наголосили в Укроборонпромі.

 

Крім того, у Держконцерні заявили, що після успішних випробувань, та за наявності замовлень з боку силових відомств України, "Київський бронетанковий завод" зможе самостійно зварювати корпуси для БТР-3ДА та інших машин на цій базі, що дозволить значно розширити виробництво цієї бойової машини.

 

"Бронетранспортер БТР-3ДА – серійно виробляється на "Київському бронетанковому заводі", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Ця колісна машина оснащена бойовим модулем "Штурм-М" з 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину, кулеметом та автоматичним гранатометом. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності на всіх режимах вогню. Окрім того, БТР-3 оснащений високоточний протитанковим комплексом "Бар‘єр", що здатний знищувати сучасну бронетехніку противника на відстані до 5 км", – наголошується в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 15 листопада на "Київському бронетанковому заводі" українські військові отримали 70 одиниць озброєння та військової техніки. Зокрема, військові отримали модернізовані танки Т-72, нові БТР-3, високоточні протитанкові комплекси "Стугна-П" та "Корсар", мобільну РЛС кругового огляду "Дельта", новітні броньовані автомобілі "Варта" та "Новатор", а також 82-мм міномети українського виробництва.