В Укрнафті заперечують присутність озброєних осіб на своїй території

23 Березня 2015, 19:58

Найбільша нафтовидобувна компанія України «Укрнафта» спростовує інформацію про те, що на території підприємства здійснюють незаконну діяльність озброєні особи. Про це йдеться у повідомленні компанії.

«У зв'язку з поширенням інформації про те, що на території Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» (м. Київ, провулок Несторівський, 3-5) здійснюють незаконну діяльність озброєні особи, Правління Товариства повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності. В будівлі Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» та на його прилеглій території будь-яка вогнепальна зброя відсутня. Просимо представників засобів масової інформації утриматися від поширення недостовірної інформації», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 22 березня будівлю «Укрнафти» почали обносити залізним парканом, а вхід до держпідприємства заблокували автоматники. За даними МВС, охорону «Укрнафти» наразі здійснює приватне підприємство, а не батальйон «Дніпро-1», як до того припускалося.

Читайте також: Фесенко про Коломойського: просто треба домовлятися, а не захищати рейдерськими методами те, що тобі не належить