В Україну прийдуть заморозки

6 Жовтня 2016, 09:59

В Україні, сьогодні, 6 жовтня очікується зниження температури, а 7 жовтня – заморозки на поверхні грунту. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України. 

«6 жовтня в Україні, крім Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей, зниження температури: вночі до 4-10 градусів, вдень до 12-17 градусів, у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій, Волинській, Рівненській областях вночі до 1-6 градусів тепла, вдень до 5-10 градусів, в Карпатах вночі та вдень від 2 градусів морозу до 4 градусів тепла», – йдеться у повідомленні.

6-7 жовтня на Днiстрi на дiлянцi Галич – Залiщики очiкується пiдняття рiвнiв води на 0,5 – 1,0 м над поточними рiвнями. Також в більшості західних областей, 7 жовтня і в Житомирській та Вінницькій областях на поверхні ґрунту (на заході місцями і в повітрі) заморозки 0-5 градусів.

Як повідомлялося, у середу, 5 жовтня, у більшість областей прийшло різке похолодання та дощі, на заході – зі снігом, зокрема, на Закарпатті, Львівщині, Буковині та Прикарпатті.