В Україну прибув новий посол Норвегії

6 Вересня 2016, 17:34

Заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестада. Про цей йдеться в повідомленні на сайті МЗС.

Відзначивши високий рівень українсько-норвезької взаємодії, сторони констатували, що головною подією у сфері політичного діалогу має стати офіційний візит до Норвегії Президента України Петра Порошенка – перший в історії двосторонніх відносин. Відзначено інтерес сторін до посилення співпраці з метою належної підготовки до цього візиту.

Уле Тер’є Хорпестад наголосив на незмінній позиції Норвегії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, невизнання незаконної анексії Криму Росією. За його словами, агресивні дії російської сторони по відношенню до нашої держави є абсолютно неприйнятним порушенням міжнародного права, яке нічим не може бути виправдане. Окремо ним була підкреслена готовність Норвегії і надалі надавати допомогу Україні в реалізації системних реформ, зокрема в сферах судочинства, державного управління та енергетики.

Нагадаємо, новий посол Білорусі в Україні Ігор Сокол у вівторок вручив копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України – керівнику апарату МЗС Вадиму Пристайко.