В Україну прибули 50 канадських військових

26 Січня 2018, 11:23

В Україну прибули додаткових 50 канадських військових у рамках військової навчальної місії "Операція UNIFIER". Про це посол Канади в Україні Роман Ващук повідомив у Twitter.

 

"Підсилюємо нашу канадську присутність –  додаткових 50 військових прибули у рамках операції UNIFIER. Підтримуємо Міністерство оборони України у відстоюванні суверенітету, безпеки та стабільності України", – зауважив дипломат.

 

За словами очільника канадської військової місії в Україні, підполковника Крістофера Рівза, після прибуття військових інструкторів місія стала найчисельнішою з початку своєї роботи в Україні.

Нагадаємо, 18 січня генерал-губернатор Канади  Жулі Пайєтт заявила, що Оттава підтримує суверенність, безпеку та територіальну цілісність України. Вона також зазначила, що Канада буде надавати гуманітарну допомогу людям, які постраждали від агресії на сході України.

 

Як повідомлялось, у березні міністри національної оборони Канади Гарджит Сінґг Саджан і закордонних справ країни Христя Фріланд вирішили продовжити навчальну місію Збройних сил Канади в Україні ще на два роки, до кінця березня 2019 року.  Завдяки програмі, відомій як «Операція UNIFIER», Збройні сили Канади забезпечують військове навчання і допомогу в розбудові можливостей особовому складові Збройних сил України на підтримку зусиль України у збереженні її суверенітету, безпеки і стабільності.