В Україну йде справжня зима. Синоптики спрогнозували сильні снігопади та ожеледицю

Акценти
16 Січня 2018, 14:10

В Україні за добу 18 січня очікується різке ускладнення погодних умов. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

 

"На території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, в Києві близько 20 сантиметрів", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях сильний дощ з переходом в сніг.

 

В Україні, крім західних областей посилення вітру до 15-20 м/с очікується у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях 25-28 м/с, на дорогах ожеледиця.

 

У Київській області: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів. У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота снігового покриву 30-40 сантиметрів.

 

У Києві: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 сантиметрів.

89