В Україні зросла кількість загиблих від отруєння сурогатним алкоголем

18 Жовтня 2016, 11:48

В Україні кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем зросла до 63 осіб. Про це повідомили в прес-службі Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Загалом станом на ранок 18 жовтня зареєстровано 140 випадків отруєнь.

Зокрема, у Харківській області зареєстровано 5 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем, які завершились летально. Загалом у цьому регіоні отруїлось 96 осіб, з них 49 померли.

У Запорізькій області напередодні до Вільнянської центральної лікарні було госпіталізовано ще одну особу з отруєнням. В стаціонарі перебуває 18 потерпілих від отруєнь.

У Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (загалом у вказаних областях отруїлося 26 осіб, померли – 14).

Раніше повідомлялось про 133 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем.

Нагадаємо, у Харківській області правоохоронці затримали трьох власників магазинів у трьох районах області, де продавався неякісний алкоголь. Прокуратура Харківщини встановила особу виробника сурогатного алкоголю та затримала його. У нього вилучили понад чотири тони технічного спирту і обладнання для виготовлення сурогату. Зараз правоохоронці намагаються встановити місця продажу фальсифікованої продукції, яку встигли розповсюдити по Україні.

На Донеччині суд заарештував двох підозрюваних у причетності до отруєння людей сурогатним алкоголем. Також у Миколаївській області суд заарештував місцевого жителя, який підозрюється в збуті сурогатного алкоголю, внаслідок вживання якого померли п'ятеро людей.

Зазначимо, станом на вечір 6 жовтня в Україні кількість загиблих від сурогатного алкоголю зросла до 53 людей.

Пізніше стало відомо у Дніпропетровській області від отруєння фальсифікованою горілкою померла одна людина і 7 госпіталізовані.