В Україні зменшилась вартість на авіарейси за популярними напрямками

4 Грудня 2020, 17:02

Згідно зі статистикою, яку наводить на своєму сайті, сервіс пошуку дешевих авіаквитків E-BILET.COM.UA, вартість на авіарейси знизилась більше ніж на 30%, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року. Сервіс має високий рівень довіри у мандрівників з України і вищий рейтинг за відгуками клієнтів за програмою «Google Відгуки клієнтів».

Пандемія COVID-19: запобіжні заходи для мандрівників

З урахуванням складної епідеміологічної обстановки в світі, багато країн переглянули політику в'їзду громадян іноземних держав. Крім того, внутрішній розпорядок виїзду українців за кордон також зазнав ряд змін. Тому, важливо враховувати і перевіряти актуальну інформацію в посольствах і консульствах, департаментах державних прикордонних відомств і МЗС України. Якщо ви проявите неуважність, зростають ризики не полетіти і залишитися в транзитній зоні аеропорту через те, що вам можуть відмовити у виїзді або навпаки затримати вас на кордоні.

Не зайвим буде вивчити і сайти авіаперевізників, аеропортів вильоту та прильоту: багато хто з них ввели власні правила і обмеження для пасажирів. Наприклад, десь вимагають заповнити декларацію здоров'я, в інших просять скоротити кількість особистих речей.

Нарешті, грамотно плануйте час і приїжджайте в аеропорт заздалегідь – перевірка температури на вході, обробка скануючого обладнання після кожного використання та інші санітарні заходи знижують швидкість обслуговування в зоні огляду.

Які напрямки доступні українцям в грудні і січні?

Особливо дивує вартість авіаквитків з Києва в Стамбул. Якщо ми подивимося на вартість перельотів в травні минулого року і порівняємо з сьогоднішніми пропозиціями авіакомпаній, то побачимо, що ціни впали більше ніж у три рази, а саме замість 5620 гривень, можна полетіти в Туреччину всього за символічні 1646 гривень.

Болгарія також залишається привабливим, відкритим і доступним напрямком для туристів з України. Вартість квитків в Софію скоротилася на 33%. Таким чином сьогодні, відправитися в одну з найкрасивіших європейських країн ви зможете всього за 1942 грн.

В кінці літа ціна перельоту до Нью-Йорка коштувала в два рази більше, ніж зараз. Авіаперевізники запитували за квиток в середньому 14 тисяч гривень. А вже в цьому жовтні, вартість квитка на одного дорослого до Нью-Йорка склала 7 тисяч гривень.

Але і це ще не все. Якщо ви давно хотіли злітати за маршрутом Київ Прага, зараз саме час заощадити. Ціна на авіаквитки у напрямку до Чехії впала до 1490 гривень, тобто більш ніж у два рази, ніж у минулому році в аналогічний період. Варто враховувати, що в'їзд дозволений тільки громадянам України, які мають право на довгострокове перебування в державах-членах ЄС або є членами сімей громадянина ЄС.

Таким чином, зараз для мандрівників випала чудова нагода заощадити на перельоті. Головне, дотримуватися запобіжних заходів і стежити за актуальними новинами.