В Україні запустили Державну аудиторську службу

25 Червня 2016, 17:36

Державна аудиторська служба, реорганізована з Державної фінансової інспекції, розпочала свою роботу. Про це повідомив прес-центр Кабінету міністрів України.

«За ініціативи Міністерства фінансів уряд схвалив розпорядження, що надасть змогу Державній аудиторській службі України виконувати функції і повноваження Державної фінансової інспекції України, яка припиняє свою діяльність», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що метою такої реорганізації є перехід від функцій контролю до аудиту, який дозволить уникнути нецільового та неефективного використання бюджетних коштів та майна.

«Нещодавно, на виконання рішення про створення Держаудитслужби, уряд ухвалив постанову, що передбачає створення 5 міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби на базі 27 територіальних державних фінансових інспекцій. Окрім цього, уряд уже затвердив граничу чисельність працівників Держаудитслужби на рівні 3 200 осіб, у тому числі апарату – 520 осіб, територіальних органів – 2 680 осіб, що зумовлено розподілом мережі об’єктів державного сектору, які підконтрольні Держаудитслужбі», – інформує портал.

Нагадаємо, уряд створив Державну аудиторську службу 28 жовтня 2015 року.