В Україні запрацює реєстр засуджених та взятих під варту

6 Вересня 2017, 13:52

Кабінет міністрів ухвалив рішення про створення «Єдиного реєстру засуджених і взятих під варту осіб». Відповідне рішення прем’єр-міністр Володимир Гройсман зачитав на засіданні в середу, 6 вересня.

Як повідомляється, єдиний реєстр допоможе оперативно отримувати інформацію про засуджених та взятих під варту осіб.

Уряд підтримав пропозиція Міністерства юстиції стосовно реєстру та доручив затвердити порядок його формування та ведення, а також, забезпечити внесення в нього актуальних і архівних даних з 2010 року.

«Кабмін схвалив визначення адміністратором реєстру державного підприємства зі сфери управління Мін'юсту, яке буде здійснювати заходи по розробці і супроводу програмного забезпечення реєстру, буде відповідати за технічне і технологічне забезпечення, збереження та захист даних» – йдеться в повідомленні.

За інформацією, створення реєстру обійдеться 20 млн грн. З них 12,5 млн грн підуть на програмне забезпечення «Єдиний реєстр засуджених і осіб, узятих під варту»; 7 млн грн – серверне та мережеве обладнання;  500 тис грн  становитиме комплексна система захисту інформації. Передбачається, що фінансувати створення єдиного реєстру буде ДП «Національні інформаційні системи».

Нагадаємо, у січні Мін'юст запустили єдиний електронний реєстр всіх боржників за комунальні послуги.