В Україні заборонили імпорт продукції двох російських нафтохімкомпаній

3 Березня 2017, 12:26

Згідно з указом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України вводиться повна заборона на імпорт нафтохімічної продукції російських компаній «РусВініл» (Нижній Новгород) і «Каустик» (Волгоград) з квітня 2017 року.

Повідомляється, що з 4 квітня 2017 року запроваджується заборона на поставку всієї продукції, що випускається на потужностях «РусВініла» і «Каустика». Зазначені компанії є великими виробниками полівінілхлориду і каустичної соди.

Зазначається, що в квітні-травні 2017 року заплановано запуск «Карпатнафтохіму», який є єдиним українським виробником полівінілхлориду та каустичної соди.

ТОВ «РусВініл» випускає суспензійний, емульсійний поліхлорвінід і каустичну соду. АТ «Каустик» виробляє ряд нафтохімічної продукції, зокрема суспензійний поліхлорвінід і каустичну соду, пише Нефтеринок

Як повідомлялося, Мінекономрозвитку скасує дію спеціальної санкції щодо 15 імпортерів паливно-мастильних матеріалів та їхніх контрагентів, оскільки не була доведена їхня причетність до заподіяння шкоди інтересам України.