В Україні впроваджують систему інтегрованого управління кордонами

6 Вересня 2016, 09:37

В Україні вже діє план заходів із реалізації концепції інтегрованого управління кордонами. Кабінет міністрів затвердив його 31 серпня, а набув чинності він 5 вересня, повідомляє прес-служби Державної прикордонної служби України.

"Цим нормативно-правовим актом передбачено підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері безпеки державного кордону та запровадження кращих європейських практик інтегрованого управління кордонами в Україні", – йдеться у повідомленні.

Концепцію інтегрованого управління кордонами та План заходів щодо її реалізації розробила адміністрація Держприкордонслужби та інші зацікавлені органи виконавчої влади із залученням експертів Консультативної місії Євросоюзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

"Виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції інтегрованого управління кордонами, перш за все, дасть змогу забезпечити виконання зобов’язань України в рамках безвізового діалогу з Європейським Союзом, інших міжнародних зобов’язань щодо забезпечення належного рівня безпеки кордонів", – пояснили в прес-службі.

"Крім того, це дозволить привести систему інтегрованого управління кордонами України до рівня європейських стандартів, підвищити рівень безпеки державного кордону та забезпечити його відкритість для законної транскордонної діяльності й осіб, що подорожують", – додають прикордонники.

"Також виконання Плану дозволить вивести на новий якісний рівень міжнародного, прикордонного та міжвідомчого співробітництва та забезпечить відкритість і прозорість діяльності суб’єктів інтегрованого управління кордонами", – сподіваються вони.

Нагадаємо, голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров оприлюднив у Twitter фото із новою формою митної служби.