В Україні відбулися випробування некерованих авіаційних ракет “Оскол”

21 Серпня 2018, 09:16

В Україні на військовому полігоні Збройних Сил України відбулися випробування дослідного зразка некерованої авіаційної ракети калібру 80-мм "Оскол". Про це 20 серпня повідомив військовий журналіст Олександр Штупун на своїй сторінці в Facebook.

 

 

"Проведено Державні випробування дослідного зразка некерованої авіаційної ракети калібру 80 мм "Оскол". На одному з військових полігонів Збройних Сил України випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що у Чернігові, з вертольоту типу Мі-8 було застосовано майже триста ракет РС-80 "Оскол", – йдеться в повідомленні.

 

Тимчасовий виконувач обов'язків керівника Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Володимир Башинський заявив, що  РС-80 "Оскол" є повністю вітчизняною розробкою, всі комплектуючі також українського виробництва.

 

"Під час триденних випробувань підтверджені основні тактико-технічні характеристики цих авіаційних ракет та можливість застосування даного виду озброєння з вертольотів типу Мі-8. Вертоліт Мі-8МСБ-В для випробувань надано ПАТ "Мотор Січ", – зазначається в повідомленні.

 

 

 

 

Нагадаємо, 20 серпня президент Петро Порошенко повідомив, що державний концерн "Укроборонпром" розпочав серійне виробництво 152-мм снарядів для артилерійської системи "Гіацинт". 

 

26 липня президент України Петро Порошенко повідомив, що 152-мм великокаліберні снаряди для артилерійської системи "Гіацинт" успішно пройшли один з етапів випробувань.