В Україні відбудеться III Міжнародний волонтерський та ветеранський форум

23 Липня 2020, 15:15

У Києві в Мистецькому арсеналі 23 серпня відбудеться III Міжнародний волонтерський та ветеранський форум, у фокусі якого буде питання ветеранського бізнесу.

 

«Наше завдання – скорегувати державні політики підтримки ветеранського бізнесу для найкращої соціалізації та оптимального використання потенціалу ветеранів. Раз на рік ветерани дають безпосередні накази владі», — повідомили організатори.

 

За їхніми словами, сутністю Форуму є: «Нічого для нас – без нас».

 

У рамках підготовки до Форуму, організатори запустили анонімне онлайн-опитування. Захід відбудеться 23 серпня 2020 року у 10:00 – 19:00.

 

Як повідомила екс-міністр у справах ветеранів, учасниця бойових дій Оксана Коляда, розробка ефективних програм завжди базується на аналізі проблематики. Тому нам перед розробкою відповідних політик, треба зрозуміти з якими проблемами ветерани стикаються.

 

«І хто він чи вона – ветеран підприємець? Які в них є запити? Чим держава або великий бізнес може бути корисними. Чи потребують вони менторства? І чи актуальним є питання створення бізнес асоціації. Безперечно, що все це відбувається у рамках проведення нашого Третього міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «там, де ми – там Україна». І власне, на цьому форумі ми маємо дати відповіді на вищевказані запитання і створити нові політики. Запрошуємо усіх бажаючих і тих, хто в темі долучитися до форуму 23 серпня», – сказала вона.