В Україні судитимуть високопосадовця Збройних Сил Росії

14 Листопада 2018, 18:33

Головна військова прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно заступника командуючого військами Південного військового округу Збройних Сил Росії. Про це повідомляє прес-слжба Генпрокуратури у середу, 14 листопада.

 

"Головною військовою прокуратурою закінчено спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням заступника командуючого військами Південного військового округу Збройних Сил Російської Федерації у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110; ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 111; ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України", – йдеться у повідомленні.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний високопосадовець ЗС РФ у лютому-березні 2014 року, перебуваючи на території Автономної Республіки Крим, брав участь у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, які призвели до тяжких наслідків, сприяв безперешкодному вторгненню російських військовослужбовців для військової окупації території півострова Крим, підбурював військовослужбовців ВМС ЗС України до вчинення державної зради та вчинив пособництво у веденні агресивної війни проти України.

 

Обвинувальний акт стосовно нього скеровано до суду для здійснення спеціального судового розгляду.

 

Нагадаємо, 3 листопада у Києві був затриманий екс-голова Апеляційного суду Криму Валерій Чорнобук, який підозрюється у держзраді.