В Україні стартували продажі нової портативної зарядної станції EcoFlow River mini

24 Січня 2022, 09:43

Вона є найменшою за розміром та обсягом енергії у своїй лінійці (210 Вт/год). Незважаючи на вказану в найменуванні приставку mini, цей зарядний пристрій має широкі можливості. В Україні EcoFlow River mini є чи не найдоступнішим у сегменті портативних зарядних станцій. Ціна такого пристрою складатиме близько 13 тисяч гривень.

Ця зарядна станція може наповнювати енергією 7 ваших домашніх приладів одночасно. Крім того, River mini обладнана сучасною бездротовою зарядкою для телефонів. Достатньо покласти свій гаджет на зарядну станцію і вона відразу почне наповнювати енергією ваш гаджет.

Щодо портів, то станція оснащена однією стандартною розеткою, автомобільною розеткою, чотирма портами USB, два з яких підтримують швидку зарядку.

Завдяки фірмовій технології X-Boost, зарядна станція може передавати струм потужністю до 600 Вт, при мінімальній вазі та розмірах – 20 x 11 x 12.5 см та 2,85 кг.

Здійснювати зарядку самої станції можна трьома способами: від розетки, автомобіля чи сонячної панелі. Час заряджання в залежності від способу буде відрізнятися. Найшвидше можна зарядити станцію за допомогою розетки — 80% за 60 хвилин та 100% за 1.5 години. Така швидкість можлива завдяки технології X-Stream. Крім того, станцію можна зарядити іншими способами. Від автомобільної зарядки час буде трохи довшим – 3,5 години. А за допомогою сонячних батарей River mini можна зарядити приблизно за 3-6 годин.

Керувати станцією River mini за допомогою програми-компаньйону Flow, а ємності акумулятора вистачить, щоб 15 разів зарядити смартфон, 13 разів Вluetooth-колонку або чотири рази ноутбук. Вона також зможе живити телевізор чи кисневий концентратор, але не більше двох годин.