В Україні стартувала виставка сучасних зразків озброєння

11 Жовтня 2016, 10:31

В Україні почала роботу міжнародна виставка «Зброя та безпека», повідомляє державний концерн «Укроборонпром»

На виставці буде продемонстровано передові зразки військової техніки, які були у короткі терміни створені та підготовлені до випробувань. Загалом «Укроборонпром» представляє 237 експонатів від 46 підприємств концерну.

В числі перших публічних прем’єр для України: безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб «Фантом», новий бойовий модуль «Дуплет», оновлена машина піхоти БМП-1УМД та інше озброєння.

Також на виставці буде представлена нова розробка Житомирського бронетанкового заводу — бойовий модуль «Дуплет», який оснащений двома автоматичними 30-мм гарматами та може встановлюватись на бойові машини піхоти. «Дуплет» оснащується керованими протитанковими ракетами, та автоматичним гранатометом.

Окрім бойового модуля «Дуплет» Житомирський бронетанковий завод адаптував німецький двигун Deutz до використання у бойових машинах піхоти. Оновлена машина піхоти отримала офіційну назву БМП-1УМД.

Нагадаємо, держпідприємство «Укроборонпром» 29 серпня показав безпілотний транспортний засіб ​«Фантом». Також уперше було показано новітній бойовий безпілотник «Горлиця».

Загалом концерн «Укроборонпром» за перше півріччя 2016 року передав для потреб армії 1067 одиниць зброї та техніки.