В Україні стартувала робота над зйомками французької кінострічки про Чорнобиль

12 Квітня 2010, 13:18
Почалася робота над кінопроектом про чорнобильську катастрофу.
 
Масовий кінематограф добрався вже й до Чорнобиля та починає у своїх цілях експлуатувати чорнобильську тематику. В Україні вже стартувала робота над зйомками французької кінострічки «Земля забуття». Її режисерка – ізраїльтянка Мішель Боганім. Головну роль зіграє уродженка українського Бердянська Ольга Куриленко, відома своєю участю в таких шедеврах маскульту як «Гітмен», чергова стрічка нескінченної «бондіади» «Квант милосердя» й сумнівна однойменна екранізація культової відеогри «Макс Пейн».
 
В основі сюжету «Землі забуття» – спогади дівчини, яка безтурботно проживала в місті радянських атомників: постачання магазинів за першою категорією, цілодобова гаряча й холодна вода, високі батьківські зарплати, близькість до столиці Української РСР. Усе це миттєво перекреслила катастрофа 26 квітня 1986 року.
 
Нині робота над кінострічкою знаходиться на стадії доопрацювання сценарію. Дата початку зйомок поки що невідома, однак їх планують завершити в грудні цього року. На прем’єру стрічки очікують 2011.
 
Цікаво, що на думку кінознавців означена кінострічка буде позбавленою слізних особистісних моментів. Сама ж виконавиця головної ролі Ольга Куриленко до останнього часу взагалі не цікавилася чорнобильською проблематикою