В Україні пройшли успішні випробування ракети для комплексу “Вільха”

21 Вересня 2020, 19:13

Модернізовані ракети для комплексу "Вільха" пройшли успішне випробування на одному з полігонів Херсонської області. Про це у понеділок, 21 вересня, повідомляє АрміяInform.

 

Випробування відбувалися в межах підготовки до стратегічних командно-штабних навчань "Об’єднані зусилля – 2020".

 

 

Як зазначається, на модернізованих ракетах система керування радянського зразка була замінена на вітчизняну високоточну систему наведення ракети на ціль.

 

Також після модернізації бойова частина ракети замінена на касетну замість уламково-фугасної, що своєю чергою значно збільшить показники точності влучання та площу ураження.

 

"На замовлення Міністерства оборони України нами була модернізована значна партія ракет для комплексу «Вільха», – розповів Генеральний конструктор – генеральний директор КБ «Луч» Герой України Олег Коростельов. – Сьогодні пройшли успішні випробування й тепер ця партія ракет може бути передана до Збройних Сил України".

 

Зауважимо, "Вільха" – це високоточні 300-мм реактивні боєприпаси, які перебувають на озброєнні підрозділів ракетних військ і артилерії Сухопутних військ ЗСУ. Цей засіб є основою могутності системи вогневого ураження українських артилеристів і стримуючим фактором у вогневому протистоянні з противником.

 

Окрім КБ "ЛУЧ" у виробництві ракет "Вільха" беруть участь близька 20 підприємств Державного концерну "Укроборонпром".

 

Як повідомлялося, серійне виробництво ракети "Вільха-М" планується з 2021 року, зараз проводяться випробування на завершальній стадії.