В Україні почали працювати мобільні сервісні центри МВС

17 Березня 2017, 15:55

У п'ятницю, 17 березня, в Україні розпочали роботу мобільні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомили у прес-службі МВС.

«Запуск роботи мобільних сервісних центрів МВС – це виклик державному сервісу та вимога часу. Наша мета – зробити державний сервіс відкритим, якісним, зручним і обов’язково доступним кожному громадянину у будь-якому куточку країни», – наголосив глава МВС Арсен Аваков

За його словами, сьогодні перші 20 мобільних сервісних центрів МВС роз’їдуться країною з метою надання послуг у тих населених пунктах, де немає стаціонарних центрів.

Повідомляється, що пересувні центри виїжджатимуть за графіком у віддалені населені пункти і надаватимуть громадянам найбільш поширені адміністративні послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Як зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, працюватимуть центри на запит від місцевих органів виконавчої влади. Подати заявку для роботи можна до Регіонального сервісного центру МВС в області, а  знайти інформацію про потрібні документи та графік роботи можна на сайті.

У прес-службі додали, що у кожному мобільному сервісному центрі громадян обслуговуватимуть два адміністратори і експерт, який проводитиме експертизу автомобіля.

В Україні вже працюють 15 нових сервісних центрів МВС, на 2017 рік заплановано відкриття ще 50 оновлених центрів по всій Україні.

Нагадаємо, у територіальних сервісних центрах МВС почали видавати міжнародні посвідчення водія. Завдяки новому посвідченню розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами, а також воно має важливе значення для громадян, що тривалий час перебувають за кордоном.