В Україні необхідно організувати 200 позачергових місцевих виборів – комітет

12 Січня 2015, 12:57

В Україні потрібно провести більше 200 позачергових місцевих виборів. Про це під час засідання погоджувальної ради депутатських груп і фракції заявив народний депутат фракції "Батьківщина", голова комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

"Нам від попереднього складу ВР залишилися у спадок понад 200 населених пунктів, в яких потрібно провести дострокові місцеві вибори. Це невеликі села і селища, де помер сільський голова, десь його у в'язницю посадили, десь він або вона пішов на пенсію . Сьогодні після засідання комітету о 15:00 ми зареєструємо в Раді більше 200 постанов про проведення дострокових місцевих виборів ", – заявив Власенко.

Він зазначив, що Раді треба визначитися, або організовувати ці вибори, або ні.

"Ми зареєструємо 200 постанов (щодо місцевих виборів) і 1 постанову, що Верховна Рада вважає недоцільним проведення дострокових місцевих виборів. І просили б або ці постанови, чи цю одну постанову включити до порядку денного цієї сесії, щоб вирішити це питання" , – заявив Власенко.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко прогнозував, що дострокові вибори в місцеві органи влади відбудуться після конституційної реформи