В Україні нафтотрейдерів оштрафували через погану якість палива

10 Березня 2016, 17:32

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів оштрафувала автозаправні станції мережі WOG, "Укрнафти", "Пульс-24", "Гарант-Експрес" на 245,9 тис. грн через невідповідність якості реалізованих нафтопродуктів вимогам законодавства. Про це повідомила прес-служба відомства.

Зокрема, як зазначається, WOG повинна заплатити 101,7 тис. грн штрафу, "Укрнафта" – 67,1 тис. грн, "Гарант-Експрес" – 47,4 тис. грн, "Пульс-24" – 29, 7 тис. грн.

"Щодо ПП "ОККО-Нафтопродукт", ТОВ "Оріон" та ТОВ "Стейт Ойл" триває розгляд справ, за підсумками яких до зазначених суб'єктів господарювання будуть застосовані штрафні санкції", – зазначено в повідомленні.

Крім цього, Держпродспоживслужба вирішила накласти на ТОВ "Альянс Холдинг" (Shell) штраф у розмірі 13,7 тис. грн через перешкоджання інспекторам у проведенні перевірки.

Раніше Держпродспоживслужба повідомляла, що на АЗС по всій Україні знайшли бензин та дизельне пальне, яке не відповідає нормам ДСТУ. 

Нагадаємо, в середині січня міністр енергетики Володимир Демчишин домовився із нафтотрейдерами, що ціни на світлі нафтопродукти мають відреагувати на різке падіння нафти протягом наступних двох тижнів, в основному у залежності від курсу гривні до долара. Окрім того, АМКУ зацікавився особливостями ціноутворення на ринку бензину.