В Україні масово псують білборди з Януковичем

10 Січня 2012, 12:32

Перше повідомлення про «напад» на рекламний плакат Януковича у 2012 році з’явилося 5 січня. У той день в інтернет навіть виклали відеоролик, на якому невідомі особи закидають фарбою білборд із фотографією глави держави. На відео видно, що події відбувалися вдень у Львові. Міліція порушила кримінальну справу за фактом хуліганських дій. Пізніше в інтернеті з’явилося розпорядження обласної адміністрації на адресу голів районних держадміністрацій, у якому відповідальність за стан бігбордів з Віктором Януковичем керівництво області поклало на голів райдержадміністрацій. 

Згодом стало відомо про те, що білборд із зображенням президента заляпали  фарбою у Чернігові, в селі Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області та у Запоріжжі

Київ також не залишився осторонь білбордного скандалу. Невідомі закидали фарбою білборд Януковича на вулиці Вишгородській.

Останній "напад" на рекламний плакат із зображенням президента Віктора Януковича стався 9 січня у місті Іршава Закарпатської області. До привітання гаранта на білборді було вивішено анонс фестивалю народного артиста України Івана Поповича. Плакат пошкодили таким чином, що з новорічними та різдвяними святами вітає не глава держави, а артист.

Організацію акцій паплюження плакатів з президентом у всій країні приписують так званим «автономним націоналістам». Після акції у Львові вони розповсюдили заяву, у якій пояснили свій вчинок: "Янукович не наш президент. Його обирали не львів'яни. Та й узагалі сумнівно, що його і в Донецьку підтримували настільки сильно. А після дебільних вказівок, які виходять із Львівської обласної державної адміністрації хочеться просто зробити усе на перекір цій дурній владі. Тому таким чином ми ще раз висловлюємо свій протест існуючому режиму", – повідомив один із учасників акції.