Ще 2007 року книгу тодішнього прем'єр-міністра Віктора Януковича "…І рік при владі" оздобили перевернутим прапором.
Черговий конфуз із Януковичем трапився 2010 року під час неформального саміту президентів країн СНД у Криму. Тоді зустріч із президентами Росії Дмитром Медвєдєвим, Білорусі Алєксандром Лукашенка, Азербайджану Ільхамом Алієвим, Вірменії Сержом Саргсяном та Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим відбулась на тлі перевернутого державного стягу.
У жовтні 2010 року державний прапор України, що висів на флагштоку навпроти Черкаської міської ради, був розмальований фашистською свастикою. Факт наруги над прапором зафіксували і камери відеоспостереження на будівлі мерії. Проте міліція Черкащини не побачила злочину у нарузі над державним прапором, який вважає "шматком тканини".
2011 року на сміливій фотосесії ЗМІ упійпали Паніченко Лесю, керівника апарату Апеляційного суду Черкаської області біля державного прапора. Як повідомляли у ЗМІ, до Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України та голови Служби безпеки України звернулись із проханням розглянути можливість притягнення судді до кримінальної відповідальності. Проте невідомо, чим закінчилась ця справа.
Того ж року під час святкування Дня державного прапора України регіонали у Харкові під час бійки порвали найбільший у світі прапор України.
Тоді представники Української народної партії винесли прапор розміром 45 на 30 метрів в початок площі, в місце навпроти облдержадміністрації сьогодні в 11.00. Це жовто-синє полотнище вважається найбільшим у світі прапором України, його пошила вдова шахтаря, пенсіонерка з Донецька.
У березні 2012 року стало відомо про черговий конфуз із державним прапором у Тернопільській обласній державній адміністрації. У фойє з одного боку державний прапор розміщений правильно, а з іншого – перевернутий.
Напередодні 9 травня у Харкові почали обривати синьо-жовті прапори України.
Вчора, 17 квітня, працівники комунальних служб в Чернігові збирали сміття на полотнище, схоже на Державний Прапор України. Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення.
Згідно з опитуванням, українці більше пишаються державним прапором, ніж гривнею.