В Україні демонтували останній пам’ятник Лєніну – ЗМІ

24 Жовтня 2016, 12:03

У ніч на 24 жовтня у м. Новгород-Сіверський на Чернігівщині демонтовали останній пам’ятник Владіміру Лєніну в Україні. Про це у Facebook повідомив помічник-консультант народного депутата України в Верховній Раді Станіслав Коломієць.

"Лєнінопад розпочався в розпал Революції Гідності, 8 грудня 2013 року, за кілька вулиць від барикад, в самому серці столиці, і продовжився в усіх куточках країни. Далі були Дніпро, Харків, Суми, Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Полтавщина…. Сотні і тисячі українських міст очищались від ідолів радянського минулого. Частина монументів відправилась в музеї, але більшість люди зруйнували вщент. Гнів, що накопичувався в українцях більше 70 років, було справедливо спрямовано на символ катування нашого народу", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Роман Малко: Лєнінопад — тренд нових українців

Коломієць переконаний, що день, коли в Україні демонтували останній пам’ятник Лєніну, має ввійти в історію.

"Багато хто з тих, хто мріяв про це, до цього не дожили. Та лєнінопад став справжньою народною справою. Розпочата десятками сміливців, ще за совєтів, вона була продовжена сотнями під час Революції, і нині завершена тисячами патріотів", – написав він.

Інформацію про знесення останнього пам'ятника Лєніну в України повідомило також 24 жовтня espreso.tv.

Зазначимо, що з 8 грудня 2013 року, коли активісти звалили пам'ятник Лєніну на Бесарабській площі, на його місці стоїть порожній постамент.