В учасників мітингу в Києві вилучили, піротехніку ножі та кастети – МВС

14 Жовтня 2015, 15:33

У середу, 14 жовтня, правоохоронці вилучили в учасників мітингу, який проходить у середу в центрі Києва, кастети, ножі та піротехніку. Про це повідомила прес-служба столичного ГУ МВС України.

"Більше десятка людей прийшли на акцію із піротехнікою, ножами і кастетами. Усі ці предмети вилучені. Після встановлення осіб, які їх зберігали, правоохоронці нікого не затримували", – йдеться в повідомленні.

"Сьогодні треба забезпечити безпеку тих, хто хоче мирно провести акції. Міліція охороняє громадський порядок не лише в центральній частині міста. На цей момент правоохоронці вилучили у молодих людей кастети, ножі, піротехнічну продукцію та балаклави", – розповів начальник ГУМВС України в місті Києві Олександр Терещук.

Головний міліціонер столиці відзначив, що з організаторами акцій є повне порозуміння, тож зусилля обох сторін спрямовані на виявлення небезпечних предметів та підозрілих осіб.

Крім того, Терещук попросив киян та гостей міста із розумінням ставитися до посилених заходів безпеки та обмеження руху транспорту за маршрутом слідування колони активістів.

Як повідомлялося, у Києві під час "Маршу Героїв" пролунав вибух. За словами правоохоронців, це був вибуховий пакет, який кинули з боку учасників ходи. Ніхто не постраждав. 

Водночас учасники "Маршу Героїв" запевнили, що не планують провокацій проти влади.