В турецькій Анталії відкрили консульство України

4 Листопада 2018, 18:31

В неділю, 4 листопада, президент України Петро Порошенко  в рамках візиту до Туреччини відкрив українське консульство в Анталії. Про це президент написав у Twitter.

 

За словами Порошенка, Туреччину кожного року відвідує понад 1,3 млн українських громадян, з яких понад 800 тис. приїжджають саме в Анталію. Президент зауважив, що громада українців в Анталії складає понад 35 тис. осіб.

 

"Кожен українець, який приїжджає до Туреччини, Анталії, має відчувати турботу держави. Кожен українець, який проживає в Анталії, повинен відчувати турботу держави", – заявив Порошенко.

 

Крім того, президент повідомив, що при зустрічі з президентом Туреччини Раджепом Таїпом Ердоганом було вирішено цілу низку питань двосторонньої співпраці.

 

"Починаючи від спільного формування коаліції на підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, і вчора на спільній прес-конференції президент Туреччини чітко заявив, що Туреччина ніколи не визнає незаконну анексію Криму і агресію проти нашої держави буде вважати брутальним порушенням міжнародного права", – підкреслив Порошенко.

В турецькій Анталії відкрили консульство України