В центрі Києва з’явиться сквер імені Павла Шеремета

29 Листопада 2018, 18:22

У четвер, 29 листопада, постійна комісія Київради з питань екологічної політики підтримала рішення про створення в центрі Києва скверу імені Павла Шеремета. Про це повідомляє у Facebook управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації.

"Сьогодні на засіданні депутати одноголосно підтримали проект рішення про створення скверу імені журналіста Павла Шеремета. Сквер з’явиться на ділянці на перетині вулиць Рейтарська та Стрілецька. За процедурою ділянка спочатку має набути статусу скверу і вже після цього новий сквер отримає ім’я", – йдеться у повідомленні.
 

Зазначається, що земельну ділянку у Шевченківському районі було обрано за попереднім погодженням з близькими журналіста. 
 

 

Як повідомлялося, до розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета залучали представників Федерального бюро розслідувань при Міністерстві юстиції США.

 

Нагадаємо, 20 липня у МВС повідомили, що українські правоохоронці досі не мають прогресу у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета через його російське громадянство. 

 

 20 липня  Києві відбулася акція пам’яті журналіста Павла Шеремета, якого рівно два роки тому підірвали в автомобілі керівника видання «Українська правда» Олени Притули.

 

У грудні 2017 року Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що вбивці Шеремета все ще не встановлені. Також у поліції повідомили, що правоохоронці допитали понад три тисячі свідків у справі про вбивство журналіста.

 

Нагадаємо, Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

 

У СБУ раніше назвали чотири основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.