В Торонто відмовили у приміщенні генконсульству РФ

28 Серпня 2016, 22:01

Канадська компанія відмовилася продовжувати договір оренди приміщення із генконсульством Росії в Торонто. Про це йдеться в повідомленні на сайті дипустанови.

У зв’язку із цим російське диппредставництво у Торонто припиняє свою роботу на невизначений період часу.

"Генеральне консульство Російської Федерації у м. Торонто інформує, що у зв’язку із непродовженням канадською стороною угоди оренди і необхідністю переїзду генконсульства у нове приміщення, з 10 жовтня 2016 тимчасово припиняється прийом громадян", – йдеться у повідомленні.

При цьому російська діаспора Канади висловила своє невдоволення через відсутність у Торонто місця для вияву протесту проти дій Росії.

"Хочемо висловити свій сум з приводу того, що генконсульство РФ у Торонто припиняє свою роботу, оскільки багато людей не матимуть, де висловити свій гнів з приводу незаконних дій уряду Росії. Сподіваємося, що ситуація вирішиться найближчим часом і територія навколо нового приміщення буде достатньо великою, оскільки нинішня площа часто не вміщає усіх, хто хоче долучитися до протесту", – повідомили в організації "Канадці за демократію в Росії", яка об’єднує переважно вихідців із РФ.

Нагадаємо, 11 липня прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що Росія поки не виконала свої зобов'язання згідно з Мінськими домовленостями щодо припинення вогню на Донбасі.