В Сумах підприємці мітингують проти реформ Азарова

22 Березня 2011, 13:12

У руках учасники акції тримали плакати з написами: "Мікробізнес проти кодексу "по поняттях"!", "200 сімей олігархів "проти" 6 млн сімей підприємців", "Пенсіонере! Твою пенсію вкрав олігарх, а не підприємець", "Пенсійна реформа – руїна України" і т.д.

На площі Незалежності зібралися в основному підприємці міських ринків, а також представники малого і середнього бізнесу.

Підприємці вимагають повернути спрощену систему оподаткування і відправити уряд у відставку.

Після низки виступів учасників мітингу була прийнята резолюція, яка містить такі пункти: припинити знищення ринків і малого бізнесу; повернути норми законодавства з регулювання малого бізнесу, що діють до липня 2010 року; скасувати Податковий кодекс; звільнити малий бізнес від пенсійних зборів, збільшених у 50 разів, з 6 до 300 гривень; повернути приватним підприємцям-фізичним особам, які не витримали тиску від введення в дію податкових реформ Кабміну, свідоцтва про їх реєстрацію, а також відшкодувати всі збитки, завдані після червня 2010 року; звільнити затриманих лідерів Майдану.

Також на мітингу виступили представники вільної профспілки Науково-виробничого об'єднання ім. Фрунзе (Суми), які закликали підприємців до спільних дій із працівниками підприємства.

Нагадаємо, сьогодні в Києві відбувся багатотисячний мітинг освітян, які вимагали від Кабміну підвищення заробітної плати.

Напередодні акції протесту освітян пройшли в кількох містах України.

Крім того, вчора зі Львова та Луганську в Київ вирушив «Автомобільний марш протесту».