В Росії на волю вийшов відомий опозиціонер

27 Травня 2012, 12:24

Яшин вважає своє затримання, як, втім, і затримання Алєксєя Навального і Сєргєя Удальцова помилковою тактикою. Вийшовши за ворота спецприймальника він вказав, що розрахунок був, судячи з усього, на те, що без лідерів протест, який отримав назву «ОккупайАбай», «ОккупайБаррікадная» і «ОккупайАрбат», швидко згорнеться. Але влада, за його словами, переконалися у зворотному – люди змогли довести, що можуть самоорганізовуватися і лідери їм не потрібні.

Сам Яшин, втім, виглядав трохи втомленим. Зустрічали його 70 людей. Серед тих, хто прийшов була і мама опозиціонера. Наступна акція, на його думку, повинна відбутися ближче до осені. Не виключено, що в День російського прапора – 22 серпня.

Нагадаємо, Ілья Яшин був затриманий 16 травня в таборі опозиції на Кудрінской площі. Він був засуджений до 10 діб адміністративного арешту за опір поліції.

Як повідомлялося, після затримання російських опозиціонерів 6 травня після акції протесту «Марш мільйонів» у Москві,  як адмінпокарання їм були виписані штрафи розміром в 1 тис. рублів.

7 травня, в день інавгурації Владіміра Путіна, московська поліція провела в цілому 300 затримань.