В Раді пенсійну реформу відклали до квітня

17 Березня 2011, 12:58

"Ні сьогодні, ні завтра ми не будемо розглядати Пенсійну реформу. У нас є багато питань, які необхідно доопрацювати", – сказав він.

За його словами, розробники даного законопроекту та експерти будуть запрошені на засідання фракції Партії регіонів для обговорення документу.

"Я не виключаю, що цей законопроект може розглядатися на початку квітня", – сказав Єфремов.

 

Нагадаємо, 15 березня депутат Ради, член фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина", міністр соціальної політики і праці опозиційного уряду Андрій Павловський заявив, що законопроект №7455 про пенсійну реформу внесено до порядку денного на 17 березня.

9 березня народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Олексій Плотніков повідомив, що парламент прийме усі необхідні для проведення пенсійної реформи законопроекти до кінця березня.

Віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прогнозує з 1 травня 2011 року підвищення пенсійного віку для жінок.

У грудні 2010 року Кабмін запропонував Верховній Раді підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців, починаючи з 1 лютого 2011.