В ОВК №223 серед прихильників Пилипишина «знайшовся» соратник Черновецького

1 Листопада 2012, 22:26

За твердженням "свободівців", на кандидата в депутати від Свободи Іллєнка намагався напасти ззаду один з представників Пилипишина, після чого вони його заблокували і почали виштовхувати.

«Свободівці» виштовхали з зали ще 4 осіб. Вони стверджують, що один з виштовханих – це Денис Комарницький, колишній керівник фракції Леоніда Черновецького у Київраді.

Станом на 21:50 окружком намагається відновити свою роботу.

Також сутички почалися під будівлею ОВК. За словами працівників міліції, до будівлі підійшла група людей, які почали конфліктувати зі "свободівцями".

Бійці "Беркуту" вишикувалися кордоном і розділили їх.

Як повідомлялось, раніше в приміщенні ОВК №223 відбулися сутички.

Як повідомлялось, засідання комісії розпочалося без необхідного кворуму із заслуховування протоколів.

Член ЦВК Михайло Охендовський заявив, що Центрвиборчком продовжує відстежувати ситуацію в окрузі № 223 у Києві, але втручатися не може.

Нагадаємо, 31 жовтня заступник голови ЦВК Андрій Магера не виключив дострокового припинення повноважень двох окружних виборчих комісій (ОВК) № 223 (Київ, Шевченківський район) і № 211 (Київ, Голосіївський район) в разі продовження блокування роботи зі встановлення результатів виборів.

Підрахунок голосів у 223-му окружкомі від учора практично зупинився. Засідання комісії не можуть розпочати від самого ранку. Присутні у залі вже почали співати і читати вірші.

98