В ОРДіЛО створюють передумови для погіршення гуманітарної ситуації – СЦКК

25 Березня 2017, 14:07

Бойовики в окупованих районах Донецької і Луганської областей (ОРДіЛО) свідомо створюють передумови для погіршення гуманітарної ситуації у містах, повідомили в Спільному центрі з контролю та координації у суботу, 25 березня.

За даними української сторони Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) протягом 17-24 березня надійшло 40 заявок на проведення ремонтно-відновлювальних робіт пошкодженої інфраструктури.

Зазначається, що заявки отримані від керівників підприємств ДТЕК «Донецькобленерго», комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», ПАТ «Укрзалізниця» філія «Донецьк Залізниця» та Торговельний дім «Нафтопродукт», які розташовані на території, підконтрольній Уряду України та окремим регіонам Донецької та Луганської областей .

Українська сторона погодила 19 заявок, при цьому одна з них – для роботи в суміжній зоні і п'ять – на підконтрольній бойовикам території.

"Проте, такі роботи не можуть бути здійснені вже протягом останнього тижня внаслідок відмови з боку ОРДіЛО у наданні аналогічних гарантій безпеки", – йдеться у повідомленні. 

Окрім того, повідомляється, що російська сторона СЦКК не приділяє належної уваги щодо забезпечення проведення аварійних ремонтно-відновлювальних робіт для відновлення електро- та водопостачання міст на всій території Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, 25 березня Міжнародний Комітет Червоного Хреста направив на непідконтрольні Києву території Донецької області сім вантажних автомобілів з продуктами харчування і медикаментами.