В опозиції заявляють про сімох затриманих учасників Євромайдану

25 Листопада 2013, 14:51

«Щойно мені зателефонувала народний депутат Тетяна Слюз. Семеро молодих людей, які вчора були на Майдані, сьогодні поверталися назад до Львова, щоб далі продовжувати навчання, були зупинені підрозділами міліції, відвезені в Печерський райвідділ, жорстоко побиті. Зараз знаходяться в лікарні», – повідомив він.

«Били в машині – доки їх везли, били у Печерському райвідділі», – додав він.

Він зазначив, що міліція виправдовується, ніби переплутала молодих людей із якимись злочинцями: «Спочатку побили, а потім сказали, що переплутали, і відпустили. Після того, як туди поїхали депутати».

Яценюк повідомив, що після прильоту в Київ іде до Генерального прокурора – «хай викликає «звірйо», яке вони там розплодили в місті Києві, яке називається міліція, нехай негайно приймають рішення про порушення кримінальних справ по відношенню до них».

Тетяна Слюз розповіла, що семеро молодих людей, серед яких її син та брат, виволокли к власного автомобіля, кинули в автозак, жорстоко били у автозаці та у Печерському райвідділку міліції.

«Відбувається терор, людей на вулицях забирає «Беркут», витягують з власних машин та жорстоко б'ють», – повідомила вона.

«Одного хлопця побили настільки жорстоко, що  викликали швидку допомогу – в нього поламана щелепа», – розповіла народний депутат.

За її словами, зараз хлопці у Печерському відділку міліції Києва пишуть заяви про побиття та чекають на медичну допомогу.

Нагадаємо, прес-служба київської міліції повідомили про двох осіб, що були доставлені в Печерське райуправління міліції для складання адміністративних протоколів у зв'язку з сутичками біля будинку Кабінету міністрів у понеділок, 25 листопада.