В ОП прокоментували вихід Юрченка з фракції

15 Вересня 2020, 17:07

В Офісі президента прокоментували вихід депутата Олександра Юрченка із фракції «Слуга народу». Про це йдеться на сайті ОП у вівторок, 15 вересня.

 

«Як частина команди Президента України Володимира Зеленського вважаємо таке рішення доречним і сподіваємося, що пан Юрченко повною мірою співпрацюватиме з представниками Національного антикорупційного бюро України та Офісу Генерального прокурора, щоб встановити всі об’єктивні обставини», – йдеться в повідомленні.

 

Раніше стало відомо, що Національне антикорупційне бюро викрило неофіційного помічника Юрченка на отриманні хабаря. Повідомлялося, що в середині серпня детектив під прикриттям передав помічникові першу частину хабаря, 26-27 серпня співучасники планували отримати ще одну частину. Помічнику нині повідомлено про підозру. У Бюро повідомили, що зібрали докази для повідомлення про підозру і Юрченку, однак його може підписати виключно генеральний прокурор.

 

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що Юрченко вирішив бажання вийти із фракції та партії на час розслідування справи.