В ООС готуються до стратегічного навчання «Об’єднані зусилля – 2020»

19 Вересня 2020, 13:07
У Командуванні об’єднаних сил Збройних Сил України тривають заходи оперативної підготовки особового складу до стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2020». Про це повідомляється на сторнці Командування ООС.
 
"Наразі проводяться штабні тренування, під час яких здійснюється злагодження структурних підрозділів Командування з питань планування та управління військами (силами) в ході ведення операції сил оборони,— повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
 
 
За його словами, в ході тренування вивчається система роботи органів військового управління за стандартами держав-членів НАТО, а також визначаються адаптивні методики й методи управління військами (силами).
 
 
"Всі військовослужбовці демонструють належний рівень теоретичних знань й практичних навичок виконання завдань за призначенням. Що, в свою чергу, — є підтвержденням готовності Командування до навчання «Об’єднані зусилля – 2020» й, водночас, запорукою його успішного проведення", — резюмував генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Позначки: