В ООН озвучили свіжі дані про кількість вбитих та поранених за час війни на Донбасі

3 Червня 2016, 11:48

Від початку конфлікту на Донбасі загинули 9 тис. 371 осіб і 21 тис. 523 були поранені. Про це йдеться в доповіді Управління ООН з прав людини, презентація якої відбулася 3 червня в Києві.

«Згідно з останньою доповіддю про ситуацію в Україні Управління Верховного комісара ООН з прав людини, щонайменше 9 371 осіб були вбиті і 21 523 отримали поранення на сході України з початку конфлікту в середині квітня 2014 року», – сказано в тексті.

За словами помічника генерального секретаря ООН з прав людини Івана Шимоновича, який виступив після доповіді, багато людей також пропало безвісти в результаті конфлікту.

«Станом на квітень 2016 року було відкрито 3687 кримінальних проваджень за фактом зникненні людей в Донецькій і Луганській областях», – сказав він.

Нагадаємо, за даними РНБО, за час гібридної війни на Донбасі бойовики вбили близько 10 тисяч українців, ще понад 20 тисяч людей отримали поранення. Раніше інформацію про втрати України під час війни на Донбасі оприлюднив президент України Петро Порошенко.