В Олександра Вілкула відібрали звання почесного громадянина Дніпропетровська

23 Березня 2016, 14:18

У Дніпропетровську народного депутата від «Опозиційного блоку», суперника чинного мера на минулих виборах Олександра Вілкула позбавили звання почесного громадянина міста. Рішення ухвалене 23 березня на черговій сесії міськради.

За проголосували 38, проти – 20 депутатів (це члени фракцій «Опозиційного блоку» та «Громадської сили»), двоє утрималось. Голосуванню передувало жваве обговорення.

Раніше в Дніпропетровську зібрали підписи за позбавлення звання почесного громадянина міста народного депутата України Олександра Вілкула. Електронна петиція такого змісту була зареєстрована на офіційному сайті міськради, під нею підписалися більше тисячі людей. Для розгляду мерією було достатньо 900.

За даними авторів звернення, Олександр Вілкул став почесним громадянином Дніпропетровська за рішенням сесії міської ради від 30 січня 2013 року. Автори звернення закидали Вілкулу «підтримку сепаратистських дій на сході України».

Нагадаємо, у жовтні Томчук повідомляла, що Жовтневий районний суд Дніпропетровська 16 жовтня зобов'язав обласну прокуратуру відкрити кримінальне провадження проти Олександра Вілкула за підозрою у зловживанні службовим становищем. Згодом стало відомо, що проти Вілкула таки відкрили провадження.

Також зазначимо, 15 листопада Олександр Вілкул програв вибори мера Дніпропетровська Борису Філатову.