В окупований Крим прибула делегація китайських підприємців

20 Жовтня 2016, 12:18

На територію окупованого Криму приїхала делегація китайських підприємців із 55 осіб. Про це повідомляє підконтрольна окупантам телерадіокомпанія "Крим".

Згідно з текстом, мета учасників делегації – дізнатися, які проекти вони можуть реалізовувати на території окупованого півострова. За інформацією видання, вони планують з'ясувати умови роботи в Криму, законодавчу базу і т. д.

Читайте також: Окупований Крим відвідав урядовий літак Татарстану

Китайці збираються пробути на окупованому півострові тиждень, відвідати Ялту, Алушту та інші міста. Всі вони в Криму вперше.

Зазначається, що нещодавно "делегація з Криму", згідно з текстом, теж  їздила в КНР, де "обговорювала з місцевими жителями туризм і сферу освіти".

Як повідомлялося, 14 жовтня до Криму прибула група місцевих італійських депутатів та бізнесменів, що належать до однієї маргінальної партії Lega Nord («Ліга півночі»). Уряд Італії звертався з офіційним листом до ініціаторів цієї поїздки, в якому поінформував про її недоцільність та недоречність з огляду на існуючі європейські санкції проти Росії та санкції за порушення в'їзду або торгівлі з Кримом.

Нагадаємо, 29 липня в Крим вкотре прибула делегація французьких депутатів на чолі з членом Національних зборів Франції, екс-міністром транспорту Франції Тьєррі Маріані. Міністерство закордонних справ Франції заявило, що жоден візит або заява депутатів не може відображати офіційну позицію країни, і що Франція не визнає анексії Криму.

Раніше у Європарламенті засудили візит французьких депутатів до окупованого Криму. Також повідомлялося, що Франція відмовила від візиту до Криму двох сенаторів, а решті не дала грошей на поїздку.

На порталі Міністерства закордонних справ Франції 1 серпня опублікували коментар про невизнання анексії Криму, незважаючи на подібні візити французьких депутатів.

Крім цього, 30 березня окупований Крим відвідали грецькі підприємці. МЗС Україна рішуче засудило цей візит.