В окупованому Криму знову пройшли обшуки у кримських татар

17 Листопада 2016, 12:23

Російські силовики в окупованому Криму провели два обшуки в будинках кримських татар. Про це повідомив заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров на своїй сторінці Facebook.

Зокрема, обшук пройшов у Бахчисарайському районі у Шерифа Ганиева.

Також за інформацією заступника голови Меджлісу Нарімана Джелялова, обшук пройшов в селі Софіївка Сімферопольського району.

"Обшук також пройшов сьогодні в с. Софіївка Сімферопольського району в будинку місцевого підприємця Юсуф аг'а. Обшук був нетривалим. Після нього силовики відвезли його сина Февзі з собою. За словами рідних, причиною обшуку стала підприємницька діяльність Февзі, що здійснювалася їм ще з 2013 року ", – повідомив Джеляль.

Раніше перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял повідомив, що в Криму найближчим часом очікують нову хвилю арештів.

Нагадаємо, 12 жовтня, співробітники ФСБ Росії влаштували обшуки в будинках кримських татар в селі Строганівка і на масиві Кам'янка в передмісті Сімферополя. А вже 13 жовтня суд у Криму заарештував п'ятьох кримських татар, підозрюваних у тероризмі. МЗС України закликало Росію припинити переслідування кримських татар.