В окупованому Криму винесли “вирок” правозахиснику Машаріпову

13 Листопада 2018, 20:40

В окупованому Криму винесли "вирок" правозахиснику Юнусу Машаріпову, затриманому силовиками у вересні 2017 року. Про це повідомляє "ATR" у вівторок, 13 листопада.

 

Раніше окупанти інкримінували Машаріпову підрив ЛЕП і двох газопроводів, які відбулися в Криму в листопаді 2017 року, через місяць після затримання кримського татарина.

 

13 листопада стало відомо, що "Ялтинський міський суд" засудив Машаріпова до чотирьох років позбавлення волі з відбуванням у виправній колонії загального режиму зі штрафом в розмірі 110 тисяч російських рублів за звинуваченням в "незаконному виготовленні вибухового пристрою, незаконному придбанні, зберіганні і носінні вибухових речовин".

 

"Машаріпов створив два саморобних вибухових пристрої запальної дії і перевіз їх на ділянку місцевості, що знаходиться недалеко від храму Святого архістратига Михаїла, розташованого в селищі Ореанда (Ялта). За допомогою зазначених вибухових пристроїв він планував здійснити підпал гірсько-лісової місцевості на території Ялти з метою дестабілізації соціально-політичної обстановки в регіоні", – заявили в УФСБ РФ.

 

Нагадаємо, 2 грудня 2017 року кримський правозахисник Юнус Машаріпов повідомив, що працівники Федеральної служби безпеки РФ били і катувати його електричним струмом.