В окупованому Криму припинено обслуговування Visa та Mastercard

15 Серпня 2018, 16:56

В окупованому Криму Генбанк оголосив, що з 14 серпня припиняє обслуговувати картки платіжних систем Visa і MasterCard та закликав клієнтів переходити на російські карти "Мир". Про це повідомляє Reuters.

 

Генбанк входить до групи банку Росія  та знаходиться під санкціями США з 2015 року. Він був останнім банком, що випускав карти міжнародних платіжних систем. 

 

Visa і MasterCard в грудні 2014 року оголосили про згортання роботи в Криму слідом за введенням США санкцій, що забороняють американським компаніям надавати послуги фірмам анексованого півострова.

 

Співробітниця колл-центру Генбанка розповіла, що рішення про припинення обслуговування карт міжнародних платіжних систем прийнято в зв'язку з тим, що з 2014 року по відношенню до російських банків введені санкції. Вона не змогла відповісти на питання, чому картки Visa і MasterCard вирішено заблокувати лише зараз.

 

 

Нагадаємо, у грудні 2015 року платіжні системи Visa і MasterCard припинили обслуговування операцій шести російських банків, включених до списку санкцій США.